MarkTrade - Компас в світі Бізнесу

Пилососи для басейнів в Києві, Україні

Пилососи для басейнів в Києві, Україні

Якщо ви зацікавлені в покупці простого і недорогого пилососа для басейну в Києві, Україні, то зробіть вибір на користь ручної моделі. Вона відмінно підходить для очищення невеликих водойм і басейнів. Головне, щоб ручка телескопічної штанги була зручною для вас і з її допомогою можна було б доставити до дна. Не менш важливе значення має і довжина кабелю. Більш ефективним і потужним варіантом є напівавтоматична модель. Хорошим вибором стане модель зі спеціальним мішком.

Якщо у вас вистачає фінансів, то істотно спростити задачу очищення басейну допоможе автоматичний робот-пилосос. При його виборі зверніть увагу на час автономної роботи - деякі пристрої здатні працювати до 8:00 без присутності оператора. Буде добре, якщо прилад має пульт дистанційного управління. Додатково дізнайтеся, з чого виконана щітка. Перевагу краще віддати пінополістиролу.

Різні типи пилососів для басейну в Києві, Україні

Ручний пилосос

Ручний пилосос є найпростішим і дешевим пристроєм для прибирання. Пилосос цього виду застосовується як для надувних басейнів, так і для каркасних. Зазвичай він не великих розмірів, тому управляти пилососом легко і не важко. Ручний пилосос впорається з будь-якими поверхнями: очистить стіни і дно, навіть якщо вони не рівні. Процес очищення цим пристроєм займе багато часу і сил, на відміну від роботизованого пилососа. Ручні пилосос рекомендується використовувати для басейнів невеликого обсягу, тоді це буде для вас зручним способом очищення.

Водяний пилосос в Києві, Україні

Пристрій ідеально підходить для чищення невеликих басейнів і надувних моделей. Це дозволяє чистити стіни вашого басейну і зчищати домішки за допомогою вбудованої системи фільтрації. Пилосос цього типу повинен бути підключений до скімера або штекера мітли. Однак існують версії, які підключаються до простого садового шлангу. Його головна перевага полягає в невеликій вазі і оптимальної маневреності, яку він дає. Поставте пріоритети на якість, оскільки це важливий аксесуар для обслуговування вашого басейну. Перші ціни можуть, як правило, погіршуватися швидше, ніж інші, і забезпечувати менш репутаційні показники. Тому пристрій може бути дорожче в придбанні, однак його буде простіше зробити вигідним, ніж деякі інші, може навіть вимагати від вас втручання самостійно.

Автоматичний

Маючи ті ж функції, що і ручна версія, автоматичний віник працює завдяки тиску або всмоктуванню води. Гідравлічна система або вбудований підсилювач дозволяють їй рухатися вперед випадковим чином. Пристрій рекомендується для басейнів з жорсткими стінками. Не соромтеся порівняти роботизовані пилососи для басейну, щоб знайти той, який підходить саме вам.

Робот пилосос для басейну в Києві, Україні

Робот для басейну - найкраща альтернатива для очищення надземного басейну. Він так само добре пристосовується як до маленького, так і до великого басейну, надувного чи окремого. Час очищення варіюється від 2 до 4:00, в залежності від засмічення. Кращі пилососи для басейну бачать довгий час автономної роботи, зменшуючи час прибирання.

Пам'ятайте, що, незважаючи на значну автономність, роботи басейну, на жаль, не можуть піклуватися про дно басейну, певні стіни і сходи. Залежно від ситуації вам потрібно буде скористатися ручним пилососом. Крім того, ви можете зателефонувати професіоналу, щоб встановити вашого робота в басейні і підключити його до вашого басейну. Дійсно, пилосос для басейну, який підключається до насоса, може вимагати певних налаштувань в залежності від моделі.

Які критерії слід використовувати при купівлі?

Щоб уникнути помилок з покупкою, використовуйте наступні критерії: розмір і тип стінок вашого басейну:

 • розмір вашого басейну вплине на вибір пристрою;
 • тип двигуна пристрою (електричний або напірний)
 • простота в експлуатації (для ручних моделей): електричні ручні пилососи працювати від акумуляторів або акумулятори відрізняються від гідравлічних моделей, дорожче, завдяки своїй вазі, легше і, отже, збільшеною маневреності. Автоматичні або напівавтоматичні роботи в басейні є ідеальним рішенням для тих, хто має менше часу на те, щоб обслуговувати свій басейн;
 • ціна: від декількох десятків до декількох тисяч євро, є наземні пилососи для всіх бюджетів. Звичайно, найдорожчими пристроями будуть також мають кращу продуктивність. Дорожче мати певні переваги з точки зору швидкості, ефективності і, звичайно, автономності. Ви навіть можете запрограмувати їх за різними критеріями, включаючи очищаються і форму басейну. Цікавими будуть також моделі, оснащені попереднім фільтром або пасткою для листя.

Тому, щоб не витратити гроші даремно і не стати власником красивою дорогої іграшки в яскравій упаковці, спочатку рекомендується ознайомитися з деякими важливими характеристиками агрегатів для очищення води в Києві, Україні:

 1. За потужністю агрегат повинен відповідати обсягу водоймища, для очищення чаші роботом-пилососом має бути досить від 5 до 8 годин.
 2. Слід уточнити, чи зможе вибрана модель якісно прибирати забруднення зі стінок і дна поверхонь.
 3. Шнур по довжині повинен перевищувати найбільший розмір чаші (довжину, ширину або діаметр).
 4. Якщо чаша має складний рельєф слід переконатися в оснащеності пристрої додатковими спеціальними насадками.
 5. Слід враховувати, що робота ручних агрегатів може здійснюватися тільки в разі, якщо басейн вже оснащений скиммером.
 6. Для басейнів великих розмірів зовсім не зайвим буде присутність в комплекті пульта дистанційного керування.
 7. Дуже важливо, щоб пристрій міг досить ретельно очищати сходи, що ведуть в чашу, перешкодою для нормальної роботи можуть стати невелика ширина сходинок або їх криволінійні обриси.
Фільтри
Бренд
Розмір
Ціна

грн  –  грн

 • 2079грн
 • 86100грн
Країна виробник